Dr. Darkness

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 364 MB
  • Version 1.8
  • Dil Türkçe
  • Firma BROBABIL IC VE DIS TICARET LTD STI
Cesur bir savaşçı olmayı kim istemez ki?

Cesur bir savaşçı olmayı kim istemez ki? İsmini oyundaki kahramandan alan Dr. Darkness oyununda cesur bir savaşçı olacaksınız.

Dr. Darkness'da kara büyücü denen kişiyi öldürecek ve huzura ulaşacaksınız. Fakat büyücüyü öldürmek hiç de sandığınız kadar kolay değil. Sağlam kurgulanmış bir hikayenin üzerine kurulu olan Dr. Darkness mobil oyunu etkileyici grafikleri ve ses efektleriyle heyecanı ikiye katlıyor. Dr. Darkness'ın senaryosuna bakacak olursak, kara büyücü dünyayı yerle bir etmiştir. Dr. Darkness kara büyücünün yapmış olduğu kara büyüyü bozacak ve yaratıkları yok edecek tek kişidir. Cesur bir savaşçı olan Dr. Darkness olarak oynayacağınız bu sürükleyici oyunda Dr. Darkness isimli oyunda, yaratıkları yok etmenin tek bir yolu var oda ışık büyüsüne sahip kılıç. Ancak yaratıklar çok kalabalık ve çok hızlı hareket ediyorlar. Bu durumda da haliyle oyunda aksiyon hız kesmiyor. Ev sahibinin askerleri yok edilmeli ve ev sahibinin ışığı geri kazanması ve güneş görmesi için ev sahibinin ölmesi gerekiyor. Bunu yapabilecek tek kişi var, oda cesur savaşçı Dr. Darkness.

Karanlık canavarlarla ve gölgelerde gizlenmiş yaratıklarla savaşmak için çeşitli yeteneklere sahiptirler. Karanlık ve gölge büyücü dünyayı karanlığa mahkûm etti ve ışığı lanetledi. Her şey toprak sahibi tarafından kontrol edilir bir halde ve karanlığı korumak için kendi özel güçleriyle yaratıklar üretmiş ve karanlığa inmiştir.

 

 

 

Dr. Darkness indir